Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

”Niebo istnieje… Naprawdę!” to piękne świadectwo kilkuletniego chłopca, zapisane przez jego ojca Todda Burpo oraz współautorkę Lynn Vincent. Książka sprzedała się z nakładem ponad 11 milionów egzemplarzy, co zaowocowało tytułem najlepiej sprzedające się książki non-fiction w 2011 roku. W 2014 „Niebo istnieje… Naprawdę!” doczekało się ekranizacji i nadal jest wspaniałą historią spotkania z Bogiem.

Niesamowita książka dla młodszych i starszych

Ta piękna historia zaczęła się, gdy niespełna czteroletni chłopiec, Colton Burpo, przeszedł pomyślnie poważną operację wyrostka robaczkowego. Jego najbliżsi byli bardzo szczęśliwi, ale nie spodziewali się, że to, co usłyszą od małego Coltona, na zawsze odmieni ich życie. Dziecko opowiedziało o swojej podróży do nieba i z powrotem, kiedy jego ciało leżało na stole operacyjnym. Chłopiec przekazał historie ludzi, których tam spotkał, a których nigdy wcześniej nie widział. Opowiedział także swoim rodzicom ze szczegółami o tym, jak wygląda Jezus, anioły oraz jaki naprawdę jest Pan Bóg. Co interesujące, jego relacje opisu nieba dokładnie zgadzały się z Biblią, choć tej nigdy malec nie czytał. Jest to historia pełna wspomnień i dająca odpowiedzi na nurtujące pytania. W szczery i prosty sposób pomaga wskazać słuszną stronę, inspirując do doceniania życia i miłości do bliźnich. “Niebo istnieje naprawdę!” to ciekawa opowieść zarówno dla młodszych, jak i starszych czytelników. To doskonały sposób, żeby razem poświęcić chwilę namysłu nad najważniejszymi sprawami.

Zachwycająca powieść o wieczności

Jest to historia prawdziwa, która opowiada o cudzie ozdrowienia małego chłopca, choć skrywa ona dużo więcej. Z dziecięcą niewinnością Colton opowiedział ojcu o tym, jak opuścił swoje ciało i spędził czas w niebie. Wspomnienia zdarzeń, które miały miejsce jeszcze przed narodzinami chłopca potwierdzają prawdziwość jego doświadczenia. Młody Colton poznał w niebie także zmarłych członków swojej rodziny. W prostych słowach w książce „Niebo istnieje… naprawdę!” ojciec Coltona, naśladując dziecięcy język syna, podkreśla, jak Bóg jest wielki i jak bardzo wszystkich nas kocha. Temat śmierci klinicznej nie jest jeszcze dobrze zbadany naukowo, dlatego świadectwa takie jak Coltona Burpo nadal zachwycają i podnoszą na duchu. Jest to opowieść, która może stać się początkiem do ważnych rozmów o śmierci i ostatecznym spotkaniu z Bogiem. Prawdziwa powieść Coltona to świadectwo, które pomaga podążać dobrą drogą w życiu i daje nadzieję na życie wieczne.