Trwałość nieśmiertelnika – co na nią wpływa?

Decydując się na zakup nieśmiertelnika, każdy klient chce mieć pewność, że będzie to model całkowicie trwały. W najbardziej skrajnych przypadkach nieśmiertelnik powinien cały czas być czytelny – tyczy się to nie tylko tych wydawanych żołnierzom, ale również tym zamawianym online w sklepach jak Engrave.pl. Zmiana temperatur, wystawienie na wilgoć, odkształcenia, uszkodzenia mechaniczne czy zadrapania – nie powinny w najmniejszym stopniu wpływać na czytelność treści zawartej na korpusie nieśmiertelnika.

Trwałość nieśmiertelnika od Engrave.pl

Trwałość nieśmiertelnika od Engrave.plSklepy jak Engrave.pl wyróżniają swój produkt jako oryginalny i najbardziej trwały na rynku. Aby mieć pewność, że nawet po 10 i 20 latach użytkowania treść raz wybita na nim będzie się utrzymywać w niezmienionej ic czytelnej formie, wystarczy pamiętać o trzech najważniejszych zasadach:

  • sięgać po surowce i półprodukty sprawdzonej klasy (stal, guma, łańcuszek itp.);
  • korzystać z metod produkcji opracowanych przez US Army;
  • posiadać odpowiedni oryginalny i licencjonowany sprzęt do produkcji nieśmiertelników.

Niejako uzupełnieniem do tych trzech aspektów, które nie ma jednak bezpośredniego wpływu na trwałość nieśmiertelnika, jest możliwość wytłoczenia na nim polskich znaków dialektycznych.

Polska jakość w nieśmiertelnikach

Bez względu na to, czy wybija się w treści literkę „a” czy „ą” – trwałość produktu powinna być taka sama. Oczywiście tylko i wyłącznie przy założeniu, że do wybijania czcionek stosuje się wyłącznie oryginalne i licencjonowane matryce US Army. Nieśmiertelniki Engrave.pl to jedne z nielicznych dostępnych na rynku, który gwarantuje takie dokładne przestrzeganie metod produkcji i zastosowanie najlepszych surowców. Dzięki temu efekt końcowy w postaci niezniszczalnego nieśmiertelnika jest w zasięgu ręki.