Taxi wodne - fantastyczna alternatywa dla czekania w korkach
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Każdy kto kiedykolwiek wypoczywał nad Bałtykiem zapamiętał zapewne kilka rzeczy – ogrom morza, piękno przyrody, fantastyczne powietrze i korki… W czasie trwania sezonu turystycznego podróż w okolicach Zatoki Gdańskiej jawi się niczym przeprawa przez bramy piekieł, a kilkugodzinne stanie w korkach to nie pierwszyzna dla wszystkich fanów polskiego morza. Nic dziwnego, w końcu wiele osób chce wykąpać się w morzu, zjeść pyszną rybę ze smażalni i odetchnąć zbawiennym dla naszych płuc jodem. Co jednak gdyby istniała alternatywa? Co gdyby była możliwość, by wyprawę można było skrócić do absolutnego minimum, a przy okazji cieszyć się pięknymi widokami morza? Odpowiedzią na te pytania może być taxi wodne Gdynia!

Dlaczego miałbym skorzystać z wodnego taxi?

Argument o korkach jest na tyle mocny, że powinien rozwiać wszelkie wątpliwości związane z zaletami wyboru taxi wodnego do Gdyni, jednak ta lista jest o wiele większa. Przede wszystkim pomaga nam to lepiej rozplanować czas na wszelkie atrakcje jakie dostępne są nad Bałtykiem, sama z naszego hotelu do Gdyni i z powrotem może zająć nam przecież cały dzień, tracimy wtedy cenne godziny urlopu, które moglibyśmy spożytkować np. na zwiedzanie gdyńskich atrakcji turystycznych, jak chociażby Muzeum Marynarki Wojennej, czy odbyć długi spacer po Skwerze Kościuszki i Molu Południowym. Taxi wodne Gdynia daje również możliwość połączenia przyjemnego z pożytecznym, w końcu zamiast siedzieć w zamkniętym, klimatyzowanym samochodzie możemy cieszyć się energią morza i chłodną bryzą płynącą z bardzo daleka. Promy pływają od rana do wieczora, możemy więc spędzić cały dzień na zwiedzaniu tego pięknego miasta, by wieczorem wrócić do miejsca z którego wyjechaliśmy i udać się na zasłużony odpoczynek.

Ile to kosztuje?

Cena każdego przepływu ustalana jest indywidualnie w zależności od warunków i miejsca z którego ruszamy, mimo wszystko istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że taki przejazd finansowo opłaci nam się bardziej niż jazda samochodem. Nie będziemy musieli szukać miejsc parkingowych (o które w sezonie naprawdę trudno) i płacić opłat za wspomniany parking. Odpadają również koszty poniesione na paliwo, które jak powszechnie wiadomo spala się w większej ilości podczas powolnego poruszania się w długich korkach. Zespół taxi wodnego Gdynia dodatkowo oferuje profesjonalną pomoc osób dobrze znających morze i przeróżne atrakcje turystyczne,

Podsumowanie

Powyższe argumenty skłaniają do jednej refleksji – taxi wodne Gdynia nie będzie dla nas tylko środkiem transportu, a okazją do przeżycia jeszcze jednej przygody, tym razem w prawdziwie morskich klimatach, którą na pewno zapamiętamy na długo.