Pomysły na dekoracje na 18 urodziny
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

18 urodziny to przełomowy moment w życiu każdego nastolatka. Wkroczenie w dorosłe życie najczęściej kojarzy się z huczną imprezą w domu lub lokalu. Zastanawiasz się jak zrobić dekoracje na 18 urodziny? Postaram się w wielkim skrócie podsunąć parę pomysłów.

Wybierz motyw przewodni

Od tego należy rozpocząć przygotowania. Wybierz swój ulubiony kolor, to zdecydowanie ułatwi poszukiwania dodatków. Weź pod uwagę aranżacje miejsca imprezy. Niezależnie czy decydujesz się na salę, czy robisz imprezę w domu. Wszystko musi współgrać. Wybierz także styl, w jakim zamierzasz urządzić przyjęcie urodzinowe. Nikt nie lubi kiczu ani przesady, ma być wymarzona sceneria.

Wykonać samodzielnie czy kupić gotowe?

A może bgy tak połączyć jedno i drugie? Wszystko zależy od tego, czy masz w sobie pokłady artysty. Weź pod uwagę również dostępność czasu i potrzebnych produktów. Możesz śmiało poprosić o pomoc znajomych czy rodzinę. Wspólne tworzenie dekoracji to świetna zabawa. Myślę, że większość dekoracji na osiemnastkę można wykonać samodzielnie. Zamów balony, świeczki, czy kwiaty, a stworzysz z nich cuda! Balony na osiemnastkę pozwolą odczarować każde wnętrze. Balonowe girlandy lub ścianki to najchętniej wybierana dekoracja sali na osiemnastkę.

Dekoracje na 18 urodziny na stół

To ważne i kluczowe zadanie. Przy stole wbrew pozorom, spędza się wiele czasu. Zatem warto stworzyć na nim piękne dekoracje. Zadbaj o lampiony lub stojaki na świece. Aby zaoszczędzić miejsce, postaw na kwiatowe dekoracje umieszczone w wysokim wazonie. Pięknie się prezentują i są oszczędne co do zajmowanego miejsca. Jako dekorację stołu na osiemnastkę możesz wykorzystać swoje zdjęcia z dzieciństwa. Poustawiaj je na w ramkach na stole lub możesz doczepić do oświetlenia. Fajną dekoracją na stół na osiemnastkę są pływające świeczki. Do płaskiego naczynia wlej wodę, wrzuć płatki róż lub kawałki skórki od pomarańczy. Połóż na nich malutkie podgrzewacze. Efekt zaskoczenia gwarantowany!

Dekoracje na 18 urodziny na tort

Tort to perełka wieczoru. Zwykle podawany wieczorową porą ma wzbudzić zachwyt wśród przybyłych gości. Koniecznie zaopatrz się w topper na tort. Personalizowany napis świetnie nada temu osobisty charakter. Przy okazji, po zakończonej imprezie, będzie świetną pamiątką na lata. Zadbaj również o świeczki i strzelające elementy dekoracyjne. Większość cukierni wykonuje nawet polewę tortu ze zdjęciem solenizanta. Urodzinowy tort powinien przecież nie tylko smakować, ale też pięknie wyglądać!