Duża pościel 200x220 a sen na dworzu?
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Pościel 200×220 w roli przykrycia bez zarzutu sprawdzi się także w roli przykrycia pod namiotem, gdy noce okażą się chłodne.

Spanie pod namiotem na podwórku lub w ogrodzie

Gdy nadchodzą cieplejsze dni spanie pod namiotem staje się coraz bardziej popularne. Jest to świetna propozycja nie tylko dla dorosłych, ale także dla dzieci. Oczywistym jest, że od razu nie wybiera się na dalekie wycieczki ze spaniem pod namiotem. Dobrym rozwiązaniem jest rozbicie go na podwórku lub w ogrodzie. Na początek niech to będzie w ciągu dnia, by dziecko mogło odpowiednio przygotować się do tego, że będzie w nim spało. Gdy już przystosuje się do tego, że namiot ma być miejscem jego noclegu można coraz bardziej wydłużać czas przebywania w nim aż do zapadnięcia zmroku oraz po nim. Nieszczególnie opłaca się kupowanie śpiwora, więc dobrym rozwiązaniem będzie skorzystanie z tego co ma się już w domu.

Jeżeli rodzice dzielą małżeńskie łoże lub też w domu jest potrzeba posiadania pościeli 200×220 nie będzie problemu ze znalezieniem pościeli, która w czasie próbnych noclegów w namiocie będzie pełniła funkcję okrycia. Jest ona na tyle duża, że z powodzeniem uda się nią przykryć wszystkich biwakowiczów. Pościel 200×200 jest o tyle świetną opcją, że w przypadku jej pobrudzenia lub polania napojem przez dzieci z powodzeniem można ją dość sprawnie wyprać i ususzyć. Jeśli poszewka będzie do wymiany nie jest to aż taki koszt jak kupienie kilku nowych śpiworów. Pościel 200×220 niezaprzeczalnie nada się jako przykrycie podczas próbnych biwaków.

Nocleg w śpiworze w pościeli 200×220 bawełnianej

Kupowanie śpiworów, które nie wiadomo czy w ogóle będą potrzebne nie jest najlepszym rozwiązaniem. Dobrej jakości śpiwór jest wydatkiem rzędu kilkuset złotych. Nigdy nie ma pewności, że kilku-nastolatek zechce wyjechać kiedykolwiek na prawdziwy biwak, na którym taki śpiwór mógłby być dla niego przydatny. Z tego też powodu podczas próbnych noclegów w namiocie na podwórku lub w ogrodzie warto jest korzystać z tego co jest już na stanie. Pościel 200×220 bez wątpienia jest takim właśnie okryciem, które znajduje się w sporej liczbie domów i mieszkań w przypadku rodzin. Nie ma więc sensu narażać się na niepotrzebne koszty. Wymiana choćby poszewki do pościeli 200×220 to koszt kilkudziesięciu złotych. Zawsze do zabawy można dać też taką, której nie będzie szkoda, gdy podczas zabawy pobrudzi się lub podrze. Nie ma sensu kupować specjalnie nowej pościeli 200×220, gdyż nie wiadomo przez jak długi czas pozostanie w nienaruszonym stanie.