Bidony, karafki, wyciskarki do cytrusów - zadbaj o właściwe nawodnienie organizmu!
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Bidony elastyczne, szklane karafki, wyciskarki do cytrusów. W czasie upałów picie odpowiedniej ilości płynów jest niezwykle istotne. Te akcesoria pomogą Ci odpowiednio nawadniać organizm!

Nie każdy z nas ma wyrobiony nawyk picia wody w odpowiedniej ilości. Tymczasem jest to niezwykle istotne dla naszego zdrowia. Woda to podstawowy składnik każdej komórki organizmu. Stanowi ponad 60 procent masy ciała dorosłego człowieka i odpowiada za wiele procesów metabolicznych. Wspomaga trawienie, wpływa na koncentrację, pozwala utrzymać odpowiednią temperaturę ciała. Dlatego warto dbać o odpowiednie nawodnienie każdego dnia. Jak to robić? Kluczowy jest łatwy dostęp do wody!

Bidon – woda w zasięgu ręki, nawet poza domem!

Bidon elastyczny to świetne rozwiązanie gdy wychodzisz z domu na krótki czas. Przed wyjściem możesz napełnić go przefiltrowaną wodą, a gdy ją wypijesz – wystarczy, że złożysz go do niewielkich rozmiarów! To ogromny atut – zwłaszcza jeśli porównamy go z wodą butelkowaną. Po opróżnieniu zajmuje on dużo mniej miejsca w torbie lub plecaku niż zwykła butelka. Dodatkowym plusem jest to, że nie generujemy odpadów z plastiku i… oszczędzamy na zakupie wody! Więcej informacji o bidonach elastycznych znajdziesz na stronie https://dafi.pl/akcesoria.

Szklana karafka – funkcjonalna i estetyczna

Wodę można filtrować na kilka sposobów, m.in. za sprawą dzbanków filtrujących czy filtrów przepływowych. Przefiltrowaną wodę warto mieć jednak zawsze pod ręką. Do tego świetnie nadają się estetyczne, designerskie karafki na wodę! Karafki często wyposażone są w wieczka dzięki czemu woda zachowuje dłużej świeżość i nie dostają się do niej niepożądane nieczystości czy zapachy z zewnątrz. Na dodatek stanowi ozdobę każdego stołu lub biurka!

Wyciskarka do cytrusów – urozmaicenie w upalne lato!

Orzeźwiająca lemoniada z cytrusów nie ma sobie równych w upalne lato! Dzięki wyciskarce jej przygotowanie jest szybkie i łatwe. Na dodatek jest ona łatwa w czyszczeniu. Lemoniada cytrusowa zawiera wiele witamin i minerałów, a na dodatek jest naturalna. To świetna propozycja na lato i kolejny sposób na odpowiednie nawodnienie organizmu w upalne dni.

Niezależnie od tego czy skorzystasz z bidonu, karafki czy wyciskarki – każde z tych akcesoriów sprawi, że chętniej i częściej sięgniesz po wodę lub przygotowany napój.